DETSKÝ STOLNOTENISOVÝ TURNAJ
BERNOLÁKOVO

Zoznam prihlásených hráčov

Kategória deti od 6 do 12 rokov

1.  Dulai Ján - Bernolákovo - SVK

2. Belan Jakub - Bernolákovo - SVK

3. Nguen Oliver - Bernolákovo - SVK

4. Čársky Alex - Bernolákovo - SVK

5. Aksamitová Karin -  Bernolákovo - SVK

6. Verovika Fenešová - Bernolákovo - SVK

7. Nguen Monika - Bernolákovo - SVK

8. Bognárová Hanka - Bernolákovo - SVK

9. Čársky Hugo - Bernolákovo - SVK

10. Uhrín Marek - Bernolákovo - SVK

11. Diškanec Matúš - Bruck an der Leita - AUT

12. Burger Tom - Bruck an der Leita - AUT

13. Hutten Justin- Bruck an der Leita - AUT

14.  Nagy Zoli - Rastislavice - SVK

15. Szorád Peter - Rastislavice - SVK

16. Tkáčová Paula - Chorvátsky Grob - SVK

17. Hulínová Sabina - Chorvátsky Grob - SVK

18. Tadeáš Dzivý - Záhorská Bystrica - SVK

19. Christopher Luptovský - Záhorská Bystrica - SVK

20. Martina Špirková - Záhorská Bystrica - SVK

21. Kim Johnston - Záhorská Bystrica - SVK

22. Janka Jánošová - Záhorská Bystrica - SVK

23. Dávid Vozbraňuk - Záhorská Bystrica - SVK

24. Sofia Blažíčková - Záhorská Bystrica - SVK



Zoznam prihlásených hráčov

Kategória mládež od 13 do 15 rokov

1. Malíšek Timotej - Horné Orešany - SVK

2. Malacký Oliver - Horné Orešany - SVK

3. Kuglerová Karolína - Horné Orešany - SVK

4. Tokár Dominik - Smolenice - SVK

5. Samuel Poor - Bernolákovo - SVK

6. Berčík Jakub - Bernolákovo - SVK

7. Tamáši David - Bernolákovo - SVK

8.  Hersich Stefan - Bruck an der Leita - AUT

9.  Dragos Luca - Bruck an der Leita - AUT

10. Sebastian Škandík - Rastislavice - SVK

11.  Škrabák Maximilián - Lošonec - SVK

12. Jeleň Andrej - Lošonec - SVK

13. Jankovič Matúš - Pravenec - SVK

14. Haragal Patrik - Pravenec - SVK

Zoznam prihlásených hráčov

Kategória mládež od 16 do 18 rokov

1. Škrabák Filip - Lošonec - SVK

2. Kešeľ Marek - Sološnica SVK

3. Žiga Dominik - Sološnica SVK

4. Lipták Dušan - Sološnica SVK

5. Szorád Lukáš - Rastislavice SVK

6. Haragal Tomáš - Dechtice SVK

7. Svačina Roman - Petrov - CZE

8. Kočvara Vít - Petrov - CZE